O firmie

Przywracamy równowagę inwestorom

Dla Instytutu Technik Finansowych i Sukcesji Inwestorzy są podmiotem. Budując partnerskie relacje pomagamy osiągać finansowe cele na każdym etapie aktywności życiowej i zawodowej.

Chcemy aby nasi Klienci doceniali wartość oferowanego wsparcia, podejmiemy każde działanie, jeżeli tylko służyć będzie podwyższeniu jakości świadczonej usługi.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.
Prawdziwą wartością są ludzie

To stara prawda, która bardzo często jest zapominana. Pamiętajmy, że wyjątkowe produkty stworzone tylko dla nas nie istnieją, istnieje natomiast szeroki, wolny rynek na którym możemy wygrać. Pomocne będzie wsparcie doświadczonego zespołu praktyków rynku kapitałowego, zespołu ITFiS.

Działamy niezależnie, od ponad 18 lat stawiając wyłącznie na wiedzę. Gdy otrzymasz zaproszenie, aktywnie uczestnicząc w procesie edukacji w krótkim czasie osiągniesz swój własny cel.

Czy to możliwe? Twierdzimy, że tak.
Mamy doświadczenie i chcemy pomóc
1
Właściwe dopasowanie posiadanych rozwiązań.
Od tego zaczynamy. Ważne aby chronić kapitał, oraz świadomie wykorzystywać okazje pojawiające się na rynku. Powinniśmy nauczyć się postępować rozważnie, decyzje poparte wiedzą, dokładnie o to nam chodzi.
2
Rozmowy na temat posiadanych programów i możliwości ich modyfikacji.
Kolejny etap - po co kupować nowe, skoro stare może być lepsze. Pamiętajmy, że większość produktów o charakterze inwestycyjnym lub ochronnym z czasem generuje niższe koszty. Gdy nauczymy się prawidłowo oceniać oferty, sporo zaoszczędzimy.
3
Wsparcie techniczne czyli Centrum Inwestora.
Codzienny podgląd strategii, blog o charakterze informacyjnym dzięki któremu nie przegapisz ważnych wydarzeń mających wpływ na rynek kapitałowy. Ostrzeżenia i okazje.