Wizja lokalna na Mazurach :)

8 – 9 czerwiec 2020, wizytujemy osady Rodzinnych Inwestycji

W najbliższych dwóch dniach osobiście stanę na terenie osad Rodzinnych Inwestycji. W poniedziałek odwiedzę Miłomłyn, Ornowo, Narie, Kiersztanowo oraz na koniec dnia Upałckie Wielkie

Powstanie materiał zdjęciowy dokumentujący stan faktyczny. Już wiem że w Narie (wszystkie działki sprzedane)  powstał nowy pomost nad jeziorem :)

 

  We wtorek zobaczymy co słychać nad jeziorem Lemięt (planowana lokalizacja pola golfowego), Święcajty, (działki położone na Szlaku Wielkich Jezior), jeżeli czas pozwoli odwiedzimy ciekawą osadę Gawlik.

  Powstanie aktualny  materiał którym w końcówce nadchodzącego tygodnia podzielimy się na naszym blogu. Inwestycje w grunty zyskują na popularności, w grunty na terenie Warmii i Mazur w szczególności.

  Z uwagi na intensywnie zapowiadający się początek tygodnia, kontakt telefoniczny i mailowy może być utrudniony. W dwa dni pokonam w sumie około 1500 km :) Trzymajcie kciuki za pogodę :)

 

życzę udanej niedzieli.

 

Powrót

Informacje zawarte w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze, nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art.69, par2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005. Mają jedynie charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb Użytkownika/Klienta, jak definiuje doradztwo inwestycyjne art. 76 ustawy. Wszelkie analizy i opinie dostępne w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze nie są rekomendacjami w rozumieniu art.42 w/w Ustawy ani w rozumieniu paragrafu 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (DZ.U.206 Poz. 1715), gdyż w myśl punktu 2 tego paragrafu analizy Usługodawcy (ITFiS) nie zawierają informacji sugerujących podjęcie określonych działań inwestycyjnych w odniesieniu do określonych instrumentów finansowych, a mają jedynie wymiar edukacyjny. ITFiS nie jest firmą inwestycyjną, a przedmiotem jego działalności nie jest sporządzanie rekomendacji