Logowanie bez abonamentu wyłączone

Od dnia dzisiejszego logowanie do Centrum Klienta bez wykupionego abonamentu może być niemożliwe.

Spora część treści dostępna jest w ogólnym BLOGu, więc czytelnicy podstawowych treści nie odczują większej niedogodności.

Kto wyraża ochotę na pełny dostęp do systemu, proszę o zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy. ( dla dotychczasowych czytelników zastosujemy kody rabatowe)

Nowi mogą uzyskać dostęp realizując zakup w zakładce „sklep”

Przygotowując informacje dotyczące np. przebiegu indeksu WIG lub podobne, tworząc materiały edukacyjne, poświęcamy mnóstwo czasu. Jest dla nas zrozumiałe, że nie możemy dzielić się wypracowanymi treściami na platformie pozbawionej reklam, oraz takiej, w której odpowiadamy (czasem szeroko) na zadawane pytania.

licząc na zrozumienie

miłego dnia :)

 

 

 

Powrót

Informacje zawarte w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze, nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art.69, par2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005. Mają jedynie charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb Użytkownika/Klienta, jak definiuje doradztwo inwestycyjne art. 76 ustawy. Wszelkie analizy i opinie dostępne w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze nie są rekomendacjami w rozumieniu art.42 w/w Ustawy ani w rozumieniu paragrafu 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (DZ.U.206 Poz. 1715), gdyż w myśl punktu 2 tego paragrafu analizy Usługodawcy (ITFiS) nie zawierają informacji sugerujących podjęcie określonych działań inwestycyjnych w odniesieniu do określonych instrumentów finansowych, a mają jedynie wymiar edukacyjny. ITFiS nie jest firmą inwestycyjną, a przedmiotem jego działalności nie jest sporządzanie rekomendacji