Dostęp do treści jednego z najstarszych BLOGów inwestycyjnych w Polsce jeszcze nigdy nie był tak prosty

Uruchamiamy niezwykłą promocję

12 groszy, tylko spiesz się proszę

  Tyle mniej więcej będzie kosztował Cię każdego dnia dostęp do pełnej treści jednego z najstarszych BLOGów inwestycyjnych w Polsce. To mniej niż złotówka tygodniowo!

  Za 45 złotych rocznie otrzymasz porcję dodatkowej wiedzy z zakresu analizy indeksów giełdowych, zachowań wybranych funduszy inwestycyjnych, oceny szans na hossę czy bessę.

To nie wszystko

  W prowadzonym tu od 17 lat edukacyjnym portfelu typu „podążaj za mną”  możesz na bieżąco podglądać nie tylko osiągane rezultaty, ale również zapoznać się z czynnikami wpływającymi na wybór danego narzędzia (np funduszu). Zatem nie tylko co, ale również dlaczego :)

Pamiętaj: nauka przez obserwację jest jedną z najskuteczniejszych metod. Dołącz do nas już dziś a zapłacisz tylko 12 gorszy dziennie

Dodatkowo

  Jeżeli zajmujesz się zawodowo finansami i w swojej ofercie masz również np. ubezpieczenia z UFK, ubezpieczenia terminowe, lub kapitałowe, znajdziesz na blogu treści które pomogą Ci rozwijać własne kompetencje.

Bez reklam

  I to wszystko bez reklam, logujesz się i czytasz. Zadajesz pytania, otrzymujesz odpowiedzi. Prosty i uczciwy układ.

  Kliknij i wejdź do świata Detektora Inwestycyjnego już teraz

Abonament roczny

lub przeczytaj Kim jestem :)

Kim jest osoba, której wsparcie możesz uzyskać

Zapraszam

 

 

 

Powrót

Informacje zawarte w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze, nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art.69, par2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005. Mają jedynie charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb Użytkownika/Klienta, jak definiuje doradztwo inwestycyjne art. 76 ustawy. Wszelkie analizy i opinie dostępne w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze nie są rekomendacjami w rozumieniu art.42 w/w Ustawy ani w rozumieniu paragrafu 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (DZ.U.206 Poz. 1715), gdyż w myśl punktu 2 tego paragrafu analizy Usługodawcy (ITFiS) nie zawierają informacji sugerujących podjęcie określonych działań inwestycyjnych w odniesieniu do określonych instrumentów finansowych, a mają jedynie wymiar edukacyjny. ITFiS nie jest firmą inwestycyjną, a przedmiotem jego działalności nie jest sporządzanie rekomendacji