Centrum Treningowe Polskiej Akademii Golfa przyjazne dla społeczności ITFiS

SPRÓBUJ W CZERWCU GOLFA :)

DOSKONAŁA WIADOMOŚĆ

PIERWSZA LEKCJA GOLFA (ZAPOZNAWCZA) Z 50% ZNIŻKĄ DLA CZYTELNIKÓW BLOG ITFiS

Zadzwoń bezpośrednio do Trenera i umów się sam lub z przyjaciółmi na niezwykłą sportową przygodę. Podaj hasło: ITFiS i skorzystaj z wynegocjowanego przez nas rabatu.

724 19 20 19 Tomasz Paterek

Prywatne Centrum Treningowe Polskiej Akademii Golfa tylko dla Ciebie

Pierwszy tego typu obiekt w Polsce. Gdzie? W Bieruniu, Do obiektu  możesz dojechać w 30 minut z Katowic, Jaworzna, Sosnowca, Pszczyny, Mikołowa, Tychów, Mysłowic. W  40 minut dojedziesz z  Bielska, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Rudy Śląskiej, Bytomia, Gliwic i z większości miejscowości województwa śląskiego.

 

Formuła zajęć treningowych ZAWSZE zakłada brak innych osób w trakcie ćwiczeń na obiekcie, wszystko jest tylko i wyłącznie do Twojej dyspozycji.

Zdjęcie poniżej przedstawia fragment obiektu, Klimatyzacja, prawdziwy green, wszystko na najwyższym poziomie. To tu będziesz ćwiczyć :)

 

Doświadczony Trener to podstawa sukcesu. Jeszcze lepiej, gdy jest przyjazny i pełen pasji.

 

 

Zajęcia osobiście poprowadzi Tomasz Paterek, (na zdjęciu w akcji :) ) Certyfikowany Instruktor Golfa, który zrealizował w swojej karierze kilka tysięcy jednostek treningowych z początkującymi graczami.

Dodatkowo w przeszłości, mistrz USA rozgrywek uczelnianych – ale o tym pewnie sam opowie :)

Gwarantowana przede wszystkim dobra zabawa, musimy przestrzec,  być może golf stanie się Twoim ulubionym sportem, a wtedy cytując znany dowcip : toś przepadł :)

 

ZAPRASZAMY

DZWOŃ ZATEM JUŻ TERAZ I UMAWIAJ SIĘ NA PIERWSZE SPOTKANIE Z GOLFEM.

 

 

Powrót

Informacje zawarte w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze, nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art.69, par2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005. Mają jedynie charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb Użytkownika/Klienta, jak definiuje doradztwo inwestycyjne art. 76 ustawy. Wszelkie analizy i opinie dostępne w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze nie są rekomendacjami w rozumieniu art.42 w/w Ustawy ani w rozumieniu paragrafu 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (DZ.U.206 Poz. 1715), gdyż w myśl punktu 2 tego paragrafu analizy Usługodawcy (ITFiS) nie zawierają informacji sugerujących podjęcie określonych działań inwestycyjnych w odniesieniu do określonych instrumentów finansowych, a mają jedynie wymiar edukacyjny. ITFiS nie jest firmą inwestycyjną, a przedmiotem jego działalności nie jest sporządzanie rekomendacji