Arkusz obserwacyjny BOSSA.PL  dane na 24.09.2021

Arkusz obserwacyjny BOSSA.PL dane na 24.09.2021

 

 

W związku z wydarzeniami dotyczącymi możliwego upadku największego dewelopera na świecie, działającego głównie w Chinach, zadłużonego na ponad 300 miliardów dolarów, zdecydowaliśmy się na czas wyjaśnienia sytuacji opuścić aktywny rynek we wszystkich portfelach wirtualnych awatara inwestora.

 

Obecnie po kilku dniach od ujawnienia informacji dotyczących problemów płynących z Chin i nie tylko, rozważamy możliwe opcje powrotu na aktywny rynek.

 

Aby tak się stało, na wykresach analizy punktowo symbolicznej powinny pojawić się odpowiednie kolumny wzrostowe bądź ruch w górę powinien być kontynuowany przez te fundusze, których notowania już w kolumnach wzrostowych się znajdują.

 

Na chwilę obecną 6 funduszy z naszego zestawu ma notowania umiejscowione w kolumnach spadkowych, a tylko 3 utrzymują się w kolumnach wzrostowych.

 

Giełdy dziś generalnie na czerwono, Europa po wyborach niemieckich znajduje się w nie najlepszych nastrojach, partie, które w swoich programach mają daniny socjalny pośrednio z reguły zapowiadają podwyżki podatków i trudniejsze czasy dla biznesu.

 

Obserwujemy, gdy nastąpią sygnały powrotu poparte wykresami analizy punktowo symbolicznej, będziemy na bieżąco informować. W najbliższych dniach raczej nie należy spodziewać się spektakularnych wydarzeń na giełdach.

 

Linki bezpośrednio do funduszy:

GENERALI KORONA AKCJE FIO

Link w Bossa.pl 

 

INVESTOR AKCJI FIO

Link w Bossa.pl

 

INVESTOR GOLD FIO

Link do Bossa.pl

 

INVESTOR NOWYCH TECHNOLOGII FIO

Link do Bossa.pl

 

NN AKCJI FIO

Link do Bossa.pl

 

PKO MEDYCYNY I DEMOGRAFII GLOBALNY FIO

Link do Bossa.pl

 

PKO TECHNOLOGII I INNOWACJI GLOBALNY FIO

Link do Bossa.pl

 

ROCKBRIDGE GIER I INNOWACJI GLOBALNY FIO

Link do Bossa.pl

 

AVIVA INVESTORS POLSKICH AKCJI FIO

Link do Bossa.pl

Aby czytać dalej musisz się zalogować

Zaloguj się

Informacje zawarte w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze, nie są formą doradztwa inwestycyjnego w rozumieniu art.69, par2, pkt 5 Ustawy o Obrocie Instrumentami Finansowymi z dnia 29 lipca 2005. Mają jedynie charakter ogólnych analiz i nie są przygotowywane w oparciu, czy z uwzględnieniem indywidualnej sytuacji i potrzeb Użytkownika/Klienta, jak definiuje doradztwo inwestycyjne art. 76 ustawy. Wszelkie analizy i opinie dostępne w BLOG, Strefie Klienta, Newsletterze nie są rekomendacjami w rozumieniu art.42 w/w Ustawy ani w rozumieniu paragrafu 3 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 (DZ.U.206 Poz. 1715), gdyż w myśl punktu 2 tego paragrafu analizy Usługodawcy (ITFiS) nie zawierają informacji sugerujących podjęcie określonych działań inwestycyjnych w odniesieniu do określonych instrumentów finansowych, a mają jedynie wymiar edukacyjny. ITFiS nie jest firmą inwestycyjną, a przedmiotem jego działalności nie jest sporządzanie rekomendacji